Kongresové sály

Dnes se s moderní audiovizuální technikou potkáváte takřka na každém rohu. Posluchárny na vysokých i středních školách, moderních počítačové učebny či kongresové sály, to vše jsou místa, kde se s touto technikou pravidelně a čím dál více setkáváte. Právě v kongresových sálech, které jsou svou konstrukcí předurčené k tomu, aby se v nich konaly různé konference, schůze a jiné akce. Zde je moderní technika nezbytností. Veškeré dnešní konference a kongresy by již nemohly bez pomoci techniky být ani realizovány. Jakmile by se ve vybraném prostoru audiovizuální technika nenacházela, mohlo by to být velkou překážkou a mohl by klesnout zájem o pronájem ze strany klienta.

Mezi základní výbavu patří především zvuková aparatura a dataprojektory. Vše samozřejmě ve vysoké kvalitě. Dále by neměla chybět ani projekční a prezentační technika, instalační a přenosné projektory, projekční plátna a plochy, interaktivní tabule, videokonferenční systémy nebo audiokonference. Součástí může být i CUE rezervační systém, který slouží jako hardwarové a softwarové spojení mezi různými elektronickými a multimediálními zařízeními.

Audiovizuální technika musí být spolehlivá

Jestliže přemýšlíte nad pořízením audiovizuální techniky do kongresového sálu, můžete využít skvělou možnost, zakoupit či si vypůjčit potřebné vybavení od společnosti C-mont s.r.o., kdy mimo samotného zboží vám bude zajištěna i instalace, servis a veškerá další péče. Klient tedy nemá žádné starosti a vše je vyřešeno za něj. Mimoto společnost poskytuje i různé bonusy. Společnost za vás kompletně zajistí celou instalaci audiovizuální techniky, která bude přesně na míru pro vybraný kongresový sál.

Než je nějaká zakázka realizovaná, musí se nejdříve podrobně vyhodnotit potřeby každého zákazníka. Poté se vybírá řešení přímo podle jeho potřeb a přání. Profesionální pracovníci nabízejí poradenství a pomoc při výběru té nejvhodnější audiovizuální techniky a zároveň také sestavení projektu. AV technika, která bude sedět přesně pro danou zasedací místnost nebo konferenční sál, je vybraná přesně na míru. Veškeré zboží je od kvalitních a prověřených dodavatelů. Společnost není přímý distributor žádné konkrétní značky. Považuje to však za svou přednost, protože se klienti nemusejí obávat preferování konkrétního výrobce, jen proto, že je z „domácí stáje“, ale máte jistotu, že dostanete skutečně to nejlepší pro vás. Velkou výhodou je také podrobná znalost většiny produktů na našem trhu. Zkušenosti pracovníci získávají z praxe, odborných školení a jiných činností. Rozhodně to nejsou pouze vyčtené vědomosti z prospektů.

Společnost C-mont s.r.o. nabízí kompletní služby z odvětví audiovizuální a prezentační techniky.

Kontakt

AV technika Poděbradská
Praha
19800
avtechnika@onlinem.cz