Školicí střediska

Škola hrou s audiovizuální technikou

V době, které vládnou internetová videa, reklamy, které se smějí na každém rohu, vše je nové nekonvenční, individuální a vtipné za každou cenu, je zkrátka velmi obtížné zaujmout pozornost. Pokud se pokoušíte školit, ale nedaří se vám zaujmout, pak přijměte audiovizuální techniku za svého nejlepšího přítele a uveďte své posluchače v úžas. Nejenže se vám tato spolupráce bohatě odmění úspěšným školením posluchačů, ale hlavně vám ušetří i mnoho práce.

Plátna, projektory a vizualizéry

 Audiovizuální technika  dokáže oživit výuku a výraznou měrou podpořit výklad přednášejícího za pomocí obrazového či zvukového materiálu. Zařízení jako datové projektory, projekční plátna či vizualizéry jsou dnes standardním vybavením většiny vzdělávacích institucí. Rozšíření těchto zařízení deklaruje jejich důležitost při výuce. V posledních letech však na popularitě rychle nabývají i komplexnější zařízení, jako jsou interaktivní tabule či multimediální sály. Díky těmto prostředkům se výklad stává pochopitelnější a zábavnější pro školené i pro školitele.

Jak hovoří staré známé čínské přísloví, „Řekni mi a já zapomenu, ukaž mi a já si zapamatuji, nech mne to udělat a já pochopím.“ S pomocí moderních interaktivních tabulí je nově možné zprostředkovat třetí bod tohoto pořekadla a výrazně zlepšit efektivitu školení.

Obraťte se na profesionály

Pro instalaci audiovizuální techniky je vhodné obrátit se na zkušenou a spolehlivou společnost. Vypracovat návrh pro rozmístění techniky v konkrétních prostorách je věcí velice náročnou a je tedy vhodné správně zvolit dodavatele. Naše společnost C-MONT nabízí zkušený tým, jenž vám zařídí veškeré práce s instalací   AV techniky  spojené. Vzhledem k tomu, že společnost C-MONT není distributor žádné konkrétní značky, máte jistotu, že Vám bude nabízeno zboží, které bude nehledě na svoji značku nejlépe vyhovovat Vaším potřebám. Více informací o službách společnosti C-MONT naleznete na https://www.c-mont.cz/.

Kontakt

AV technika Poděbradská
Praha
19800
avtechnika@onlinem.cz